LONGINES

1832 yılından bu yana İsviçre’nin Saint-Imier kasabasında faaliyet gösteren Longines’in saat üreticileri, gelenek, zarafet ve performans üzerinde yükselen uzmanlıklarıyla fark yaratmaktadır. Dünya şampiyonalarının resmi zaman tutucusu olarak edindiği engin deneyimiyle ve uluslararası spor federasyonlarıyla gerçekleştirdiği ortaklıklarla Longines, spor dünyasıyla yıllar içinde sağlam ve uzun soluklu ilişkiler kurmuştur. Saatlerinin zarafetiyle tanınan Longines, dünyanın önde gelen saat üreticisi Swatch Group Ltd. ailesinin bir üyesidir. Longines, kanatlı kum saati logosuyla 150’yi aşkın ülkede faaliyet göstermektedir.


 

1976 yılından beri 44 yıllık tecrübesi ile günümüz saat sektöründe mağazacılık yapan ÖZGÜR SAAT, kaliteli hizmet anlayışı,yenilikçi ve müşterilerine verdiği güvenle perakende sektöründe faaliyet gösteren ve bu işi özveriyle yapan bir firmadır . Cevahir AVM ÖZGÜR SAAT, Nautilus AVM ÖZGÜR SAAT ve geçen yıl Metropol İstanbul AVM ENGİN SAAT Mağazalarımızda hizmetinizdeyiz. %100 orjinal ürünlerimiz ve teknik servis desteğimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Uzun yıllardır kurumsal firmalarla çalışmalarımız devam etmekte saat ve kalem dünya markalarını kurumsal müşterilerimize sunmaktayız. Baskı, zamanında teslimat,kurumsal müşterilerimizin memnuniyeti ve satış sonrası servis desteği en önemli ilkemiz.
 
Satışını yaptığımız markalar - ( Mont Blanc, Breitling, Tag Heuer, F.Constant, S.T Dupont, Longines, Rado, Oris, Hamilton, Tissot, Claude Bernard, Calvin Klein, Gucci, Emporio Armani, Raymond Weil, Lacoste, Wainer, Gant, Fossil, Casio, Guess Collection, Guess, Skagen, Reebok, Seiko, Momentus, Vialux, Victorinox, Meistersinger, Alpina, Mondaine, Citizen, Michel Herbelin, Quantum, Diesel, Police ve Maurice Lacroix.
 
Kurumsal hizmet verdiğimiz ve vermeye devam ettiğimiz müşterilerimiz - ( Türkiye iş Bankası, iş Yatırım, Anadolu Sigorta, Anadolu Emeklilik, Garanti Emeklilik, Ziraat Bankası, Anadolu Bank, Opet, Koç Finans, Siemens, Bilfen Eğitim Kurumları, Saint Joseph Eğitim Kurumları, Glaxo İlaç, Lily İlaç, Merck İlaç ve Mustafa Nevzat.